3 Kasım Kocaeli At yarışı sonuçları

3 Kasım Kocaeli At yarışı sonuçları yüklenecektir.

 

1.Koşu

At No At İsmi Jokey Adı St Derece Ganyan Fark
1 COOL SILVER KG DB SK S.TIRPAN 8 1:30.18 4,1 1 Boy
2 SMALL BUT MIGHTY SK A.KURŞUN 6 1:30.32 1,9 4 Boy
3 EXPRESS KITTY KG K F.YÜKSEL 3 1:30.93 11,5 4 Boy
4 MAGIC END K M.KAYA 4 1:31.64 2,7 4,5 Boy
5 MAYA HANIM K DB B.M.MIRIK AP 10 – DS 1:32.40 7,45
6 BRAVE STEPS DB SK T.YILDIZ 5 1:34.71 16,4
7 FAMİLİYA KG SK M.P.DEMİR AP 7 1:38.12 15,5
8 GÜLÜŞÜM KG SK M.K.CEYLAN AP 2 1:38.60 15,5
9 SMALL FLIGHT KG DB SK B.AVERBAK 9 1:38.69 21,75
10 KRALİÇE GÜL KG DB SK T.ÜNLÜTÜRK AP 1 1:40.74 49,3

2.Koşu

At No At İsmi Jokey Adı St Derece Ganyan Fark
1 ULUÖZ KG GKR F.ARSLAN AP 4 1:24.72 17,8 Yarım Boy
2 TOPUKLU EFEM KG SK M.ÇİÇEK 10 – DS 1:24.79 2,7 2 Boy
3 YUSURE GELİN KG K B.AVERBAK 2 1:25.10 41,2 1,5  Boy
4 CANKATAN KG DB SK GÖKH.GÖKÇE 6 1:25.34 2,8 Baş
5 EDİTÖR KG MAHMUT TURAN 8 1:25.37 6,95
6 SUKUT BEY KG SK M.KAYA 7 1:25.43 3,3
7 OLGUNALP KG DB SK F.YÜKSEL 5 1:26.03 8,15
8 BUĞULU GÖZ KG DB SK D.KAYA AP 3 1:26.44 14,45
9 BENÜSENE KG K T.KERESTECİ AP 9 – DS 1:29.54 17,45
10 ÇAKMAK KG K V.DEMİR 1 1:36.77 25,15

3.Koşu

At No At İsmi Jokey Adı St Derece Ganyan Fark
1 DEMİR İNCİ K DB F.YÜKSEL 5 1:30.21 2,45 2,5 Boy
2 DRAGON PEARL DB SK A.KURŞUN 11 – DS 1:30.64 6,75 2,5 Boy
3 PHILBERTA KG DB SK M.DEMİRBAŞ 8 – DS 1:31.09 3,55 1,5  Boy
4 VENTO FORTUNA K T.YILDIZ 1 1:31.33 4,65 Yarım Boy
5 LADY NAVAJO KG DB SK O.ÖZTÜRK 4 1:31.39 7,75
6 ZILLION SUN K SKG O.ATMACA 6 1:32.61 8,75
7 ANGEL PEARL KG K DB F.ARSLAN AP 3 1:32.92 18,45
8 NOBLE GIRL KG K İ.YILDIRIM AP 10 – DS 1:33.38 40,5
9 KAYA KALESİ D.KAYA AP 7 – DS 1:34.04 32,3
10 DUTY BEAUTY KG M.ÇİÇEK 2 1:36.66 9,1
11 MERI GOLD KG K MAHMUT TURAN 9 – DS 1:40.20 38,9

4.Koşu

At No At İsmi Jokey Adı St Derece Ganyan Fark
1 SARRAFŞAH KG K M.M.BİLGİN AP 13 – DS 2:27.47 21,4 Yarım Boy
2 MİLYONER KG K H.KAPLAN 7 2:27.60 5,6 5 Boy
3 İZTAN KG BURAK AKÇAY AP 3 2:28.49 8 Boyun
4 OZANINOĞLU KG SK D.KAYA AP 2 2:28.55 4,3 1,5  Boy
5 KOCAMEMED KG SK T.YILDIZ 8 2:28.78 4,4
6 KUĞU GÜZELİ KG DB Y.E.YÜKSEL AP 12 2:28.91 17,95
7 CAHİT AĞA KG İ.YILDIRIM AP 6 2:30.35 10,1
8 HANÇERHAN KG G.ÖZÇELİK AP 1 2:32.11 10,1
9 SİGNORA KG K DB M.KAYA 4 2:32.41 11,5
10 GÖNÜL AVCISI M.ÇİÇEK 9 2:33.78 3,85
11 ÖZKARA KG DB B.AVERBAK 14 – DS 2:39.03 23,35
12 SERDENGEÇER KG K GKR O.ATMACA 5 2:41.72 15,15
13 BİÇERDÖVER KG T.ÜNLÜTÜRK AP 10 2:43.73 10,1
14 ÇIKMAZOĞLU KG DB SK F.YÜKSEL 11 2:44.34 8

5.Koşu

At No At İsmi Jokey Adı St Derece Ganyan Fark
1 GALYALILAR DB SKG SK TGK M.K.CEYLAN 9 – DS 1:58.99 9,8 4 Boy
2 ZEMANİ KG K F.AKBULUT 7 – DS 1:59.78 11 5 Boy
3 STAR RUBY KG DB SK T.KERESTECİ 5 2:00.76 18,05 1,5  Boy
4 MY LITTLE KNIGHT K DB K.GÖKÇE 12 – DS 2:01.00 5 Boyun
5 DARKHOLM K H.GÜN 4 2:01.04 3,35
6 SİDELİ K B.ÇIĞLA 6 2:01.16 5
7 OĞLUM BARIŞ KG SK A.İNCİ 3 2:01.41 5,6
8 STAR SCREAM KG DB SK Ö.ORDU 1 2:01.60 6,05
9 AKDAĞ FIRTINASI SKG SK U.LEVENT 2 2:01.80 20,15
10 SAVAŞ ATI KG K DB Y.DUMAN 10 – DS 2:02.94 4,4
11 TLOS SK G.ÖZÇELİK 11 – DS 2:06.75 6,4
12 CANOĞLUM DB SK K.AYDIN 8 – DS 2:11.57 46,4

6.Koşu

At No At İsmi Jokey Adı St Derece Ganyan Fark
1 EMİRSOY KG K A.KURŞUN 4 2:10.32 4,4 2 Boy
2 TOROSDAĞI KG DB SK T.YILDIZ 3 2:10.72 5,8 1,5  Boy
3 PEKÖZ DB M.ÇİÇEK 2 2:11.02 7,8 1,5  Boy
4 BABAARİF KG K M.KAYA 7 – DS 2:11.33 2,5 2 Boy
5 SON OĞUL KG DB SK M.P.DEMİR AP 6 – DS 2:11.65 2,55
6 KIZILTUĞ KG DB GKR F.YÜKSEL 1 2:12.14 12,3
7 BİŞKEKHAN KG GÖKH.GÖKÇE 8 – DS 2:14.49 11,55
8 UZUN BEY KG SK MAHMUT TURAN 5 – DS 2:18.90 16,25

7.Koşu

At No At İsmi Jokey Adı St Derece Ganyan Fark
1 ALİÇO KG DB SK M.KAYA 4 1:15.44 2,25 3,5 Boy
2 EL MESCALERO DB SK M.ÇİÇEK 6 1:16.05 2,25 1,5  Boy
3 KARAMÜRSELLİ K SKG F.ARSLAN AP 3 1:16.29 6,45 2,5 Boy
4 HAKEEMOĞLU KG K DB V.DEMİR 5 1:16.69 3,95 1,5  Boy
5 EFARİSTO KG DB K.GÖKÇE AP 8 1:16.91 41,3
6 EYVAH MEHMET DB SK H.KAPLAN 2 1:18.05 15,05
7 KARA YAŞAR KG SK GÖKH.GÖKÇE 1 1:18.46 7,75
8 ATTENDO VINO KG K M.M.BİLGİN AP 7 1:20.26 27,95

8.Koşu

At No At İsmi Jokey Adı St Derece Ganyan Fark
1 ERGÜÇLÜ KG DB SK M.ÇİÇEK 14 – DS 1:47.07 1,85 Yarım Boy
2 CİĞERPARE KG SK T.YILDIZ 9 1:47.20 5,9 1 Boy
3 HARİKULADE KG DB SK OĞUZ EREN 12 1:47.37 7,2 Burun
4 SÖNMEZAY KG DB SK T.ALICI 13 – DS 1:47.39 24,15 2,5 Boy
5 KRAL OLCAY KG F.ARSLAN AP 1 1:47.82 1,85
6 KAYALASKA KG SK M.KAYA 11 1:47.91 4,8
7 TUTANA KG DB M.M.BİLGİN AP 15 – DS 1:47.92 6,05
8 TÖVBEKAR KG K DB H.ŞİMŞEK 4 1:49.09 7,7
9 COSMOS KG SK BURAK AKÇAY AP 6 1:49.78 18,15
10 SARRAFHAN KG İ.YILDIRIM AP 7 1:51.65 57,15
11 BUĞDAY TANESİ SK T.ÜNLÜTÜRK AP 8 1:51.81 54,8
12 AYMİRA KG DB SK H.YOLAÇICI AP 3 1:52.08 110,5
13 GÜLOŞ KG SK D.KAYA AP 10 1:52.10 52,3
14 LATİN ÇİÇEĞİ KG DB SK C.KARADEMİR AP 2 1:53.90 95,75
15 ROJA B.AVERBAK 5 1:55.65 53,9
16 ÖZEZGİ KG DB SK K.AYDIN AP 16 – DS 1:55.97 114,35

 

6’LI GANYAN(2/10/8/6/1/1,9) :3.384,83 TL vermiştir.

Comments are closed.

error: Content is protected !!