3 Kasım Ankara At yarışı sonuçları

3 Kasım Ankara At yarışı sonuçları yüklenecektir.

 

1.Koşu

At No At İsmi Jokey Adı St Derece Ganyan Fark
1 BOEL KG SK M.BAYIR 2 1:38.02 6,3 2,5 Boy
2 BOLT GIRL SKG SK H.ÇİZİK 7 – DS 1:38.40 2 1,5  Boy
3 VICTORY LAP KG SK S.BOYRAZ 3 1:38.71 13,1 1,5  Boy
4 TATLI BAHAR KG DB SK BB A.ÇELİK 4 1:38.91 4,1 2 Boy
5 BERDAR KG SK E.ÇANKAYA AP 1 1:39.20 4,3
6 BLACKBOARD K DB ÖG E.SİNCAN 6 1:39.57 4
7 CITRON KG SK A.KAÇMAZ 8 – DS 1:41.82 15,7
8 BLACK HORSE K S.ERKUŞ 5 1:49.90 33,25

2.Koşu

At No At İsmi Jokey Adı St Derece Ganyan Fark
1 SEÇKİN BEY KG K M.AKYAVUZ 10 1:50.94 3,25 3 Boy
2 FLYING GIRL KG SK F.R.BEBEK 12 – DS 1:51.39 8,25 2,5 Boy
3 FIRAT BABA KG DB SK H.BUDAK 1 1:51.80 10,8 Yarım Boy
4 SAÇANSOY KG DB SK H.ÇİZİK 3 1:51.88 8,65 Burun
5 ŞEF SULTAN DB SK A.KAÇMAZ 5 1:51.90 6,7
6 MAVİKALP K M.BAYIR 9 1:51.96 7,85
7 ISSIZ KULE KG K DB B.KILINÇ 6 1:52.97 10,25
8 RİJBİN SKG SK VEDAT ABİŞ AP 2 1:56.20 22,3
9 BİZİM REİS KG SK ÖG E.ÇANKAYA AP 8 1:57.44 21,95
10 CİNNAH KG DB SK MÜS.ÇELİK 4 1:59.55 2,6
11 KANARHAN KG M.G.ARSLAN AP 7 2:00.03 24,95
12 DENDEL KG K DB M.K.KUMBASAR AP 11 2:13.24 49,7

3.Koşu

At No At İsmi Jokey Adı St Derece Ganyan Fark
1 NYAH DB SKG SK E.SİNCAN 6 1:37.16 2,65 Yarım Boy
2 YAVUZUM Ö.YILDIRIM 4 1:37.26 1,55 5 Boy
3 ES ROBERO SK M.AKYAVUZ 5 1:38.09 4,55 8 Boy
4 TAPITSON KG SK S.ERKUŞ 7 – DS 1:39.43 12,3 3 Boy
5 WORKING GIRL KG SK A.KAÇMAZ 1 1:39.91 5,8
6 ASAPOS F.R.BEBEK 3 1:43.46 34,05
7 KAPLAN KIZI KG K VEDAT ABİŞ AP 2 1:46.09 29,25

4.Koşu

At No At İsmi Jokey Adı St Derece Ganyan Fark
1 LUALUA SK BB A.ÇELİK 5 – DS 1:38.46 3,45 Yarım Boy
2 ŞAHİN HAN DB SKG SK Ö.YILDIRIM 6 – DS 1:38.54 2,15 Baş
3 CAMBAZ SK H.ÇİZİK 1 1:38.57 6,8 Boyun
4 SOLID BROTHERS DB M.G.ARSLAN AP 4 1:38.62 4,4 2 Boy
5 TİPİTİP DB SKG SK E.ÇANKAYA AP 3 1:38.95 7,85
6 CAVARADOSSI SK A.KAÇMAZ 7 – DS 1:39.35 10,65
7 KEREM EYLE DB SKG SK MÜS.ÇELİK 2 1:40.97 5,15

5.Koşu

At No At İsmi Jokey Adı St Derece Ganyan Fark
1 HAZİNEM KG M.K.KUMBASAR AP 9 1:50.26 3,15 4,5 Boy
2 MEMOCANDIR KG DB SK M.AKYAVUZ 2 1:51.00 7,1 Baş
3 MALYA GÜZELİ KG K M.KESKİN 11 – DS 1:51.02 10,9 3 Boy
4 KRAL BAKIRCA H.ÇİZİK 1 1:51.51 13,8 Yarım Boy
5 HANDASSA KG K A.ÇELİK 4 1:51.60 4,45
6 MEDUSA KG K DB H.İ.AKKAYA 3 1:52.41 2,85
7 KÜÇÜKAĞA KG DB SK A.KAÇMAZ 7 1:52.62 10,55
8 AKHİL KG K M.G.ARSLAN AP 12 – DS 1:52.76 8,4
9 BİR UÇAN KG K E.SİNCAN 8 1:52.77 28,4
10 ARAMİ KG F.R.BEBEK 5 1:53.04 32,7
11 ALBUZAT KG DB H.KILIÇARSLAN 6 1:57.38 28,6
12 ANIBELA KG DB SK İ.KATAR AP 10 – DS 1:59.09 33,2

6.Koşu

At No At İsmi Jokey Adı St Derece Ganyan Fark
1 ÖZOYUNCU KG SK M.G.ARSLAN AP 3 1:47.51 3,05 9 Boy
2 DÖRTNALBEYİ KG DB M.AKYAVUZ 5 1:49.06 2,45 Yarım Boy
3 ŞEF NURİ KG K A.ÇELİK 2 1:49.20 4,75 3,5 Boy
4 BERATEFE KG DB SK S.BOYRAZ 1 1:49.83 6,95 1,5  Boy
5 ŞAFAKŞAHANE KG F.R.BEBEK 4 1:50.11 17,1
6 AĞAMSIN KG DB SK E.ÇANKAYA AP 6 1:50.18 3,05
7 KINALI SULTAN KG K H.ÇANAKÇI AP 7 – DS 1:59.25 13,7

 

1. 6’LI GANYAN(3/6/4/6/10/3) :868,85 TL vermiştir.

 

7.Koşu

At No At İsmi Jokey Adı St Derece Ganyan Fark
1 BOSENDRA K GKR M.BAYIR 6 1:12.20 6,75 4,5 Boy
2 NAVONA DB SKG SK SGKR MÜS.ÇELİK 5 1:12.88 2,25 3 Boy
3 YARIŞ BEYİ DB SKG SK E.ÇANKAYA AP 1 1:13.30 3,4 Boyun
4 SESİL HANIM SKG SK A.KAÇMAZ 4 1:13.34 10,8 Burun
5 DOTHRAKI K DB H.KILIÇARSLAN 8 – DS 1:13.35 3,45
6 FEYMAN ABİ SKG SK SGKR M.AKYAVUZ 7 1:13.56 14,75
7 RUDİKO SKG SK A.ÇELİK 2 1:13.82 5,65
8 NALAKOŞAN KG DB SK M.K.KUMBASAR AP 3 1:14.61 33,3

8.Koşu

At No At İsmi Jokey Adı St Derece Ganyan Fark
1 JOHN COFFEY KG A.ÇELİK 2 1:38.11 2,3 Baş
2 SUN TIME SK H.ÇİZİK 7 – DS 1:38.15 3,3 Boyun
3 CEYLİNCAN DB SK MÜS.ÇELİK 1 1:38.18 2,55 1 Boy
4 SPEED FORCE KG DB SK S.BOYRAZ 6 1:38.32 6,2 1,5  Boy
5 QUEIMADA GRANDE SKG SK M.AKYAVUZ 5 1:38.53 11,35
6 FAST RUNNER F.R.BEBEK 3 1:38.53 13,8
7 BABA CAHİT SKG SK A.KAÇMAZ 4 1:39.76 10,5

 

9.Koşu

At No At İsmi Jokey Adı St Derece Ganyan Fark
1 ASLANSEDA K DB VEDAT ABİŞ AP 2 1:49.69 9,65 1,5  Boy
2 ŞKİPTAR KG SK S.ERKUŞ 12 1:49.90 8,1 1 Boy
3 PRENSES DERYA KG K DB M.BAYIR 18 – DS 1:50.05 7 Yarım Boy
4 SER KUMRU KG DB SK N.DEMİR AP 8 1:50.12 68,15 1,5  Boy
5 EŞREF KG K A.KAÇMAZ 4 1:50.34 6,05
6 AGRİN DB SKG SK B.KILINÇ 14 1:50.37 10,65
7 FIRTINA ELMAN M.AKYAVUZ 10 1:50.40 12,3
8 SARDUR KG DB SK M.KESKİN 17 – DS 1:51.12 31,2
9 KUPACI KG K K.DEMİREL AP 7 1:51.21 62,35
10 KARABİBERİM KG K MÜS.ÇELİK 9 1:52.05 5,15
11 BUĞU DB SK F.R.BEBEK 11 1:52.46 12,3
12 KARE YAPRAK SK SGKR H.KILIÇARSLAN 5 1:53.83 43,7
13 ADAHAN KG M.K.KUMBASAR AP 13 1:56.66 6,35
14 CANBEŞİRCAN KG K DB S.BOYRAZ 6 1:57.06 8,05
15 SAFİRA KG SK İ.KATAR AP 16 – DS 1:59.02 32,7
16 AYTEK KG SK H.ÇİZİK 15 – DS 1:59.76 11,95
17 KURUŞUNOĞLU KG E.SİNCAN 1 2:01.80 16,95
18 BEYYURDU KG DB HAKAN YILDIZ 3 2:10.06 58,7

2. 6’LI GANYAN(6/10/3/7/6/1) :1.576,10 TL vermiştir.

Comments are closed.

error: Content is protected !!